E Ticaret

Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Sunan E-Ticaret Paketlerimiz ile İnternette Yerinizi Alın, Sanal Mağazanıza Hemen Sahip Olun.

Bilnex E-Ticaret

Bilnex E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), Bilnex Ticari Yazılımları ile tam entegre olarak çalışan bir Bilnex çözümüdür.
 
Bilnex e-ticaret paketleri ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetlerimiz kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği Bilnex  Yazılım tarafından karşılanır. Size kalan sadece ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır. 
 
Güvenli E-Ticaret
E-ticaret işlemlerinde güvenlik en önde gelmektedir. Mağazanız 128 Bit SSL şifreleme,Bankalar için 3D Secure ve Chip & Pin," SOL İnjection" ve "Cross Site Scripting" ataklarına karşı denetimler
Kullanıcı bazılı oturum yönetimi, Kredi Kartı Ekranında Sanal Klavye Kullanılması gibi önlemler alarak güvenliğinizi arttırıyoruz.
 
Mükemmel SEO Uyumu
E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu Bilnex E-Ticaret otomatik olarak yönlendirmekte ve yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermektedir.
 
Anahtar Teslim E-Ticaret
Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak Bilnex E-Ticaret tarafından sunulur.
 
Ücretsiz Destek ve Eğitim
E-ticaret sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Destek sistemi ve uzman destek ekibimizle sürekli yanınızdayız.
 
Güçlü Entegrasyon Altyapısı
Ürün tedarik, ek modüller, ek araçlar veya Bilnex Muhasebe Yazılımlarını Bilnex E-Ticaret’e entegre ederek e-ticaretinizi daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.
 
Güçlü Pazarlama Araçları
Bilnex E-Ticaret beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak e-ticaret sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz.
 
Memnun E-Ticaret Referansları
Bilnex E-Ticaret Paketleri 2014’ten bugüne gelen tecrübesi ile; 81 ilde, onlarca farklı sektörde bir çok firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.
 
Kolay Kullanım ve Yönetim
Bilnex E-Ticaret ile e-ticaret’e başlamak çok kolay. Aynı gün kurulum ve hazır temalarımız ile hemen satışa başlayabilirsiniz.
 
99.99% Uptime Oranı
Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.
 
%100 Uyumlu Mobil Tema
 %100 uyumlu ve dokunmatik ekranlara tam duyarlı temamız ile tam müşteri memnuniyeti ve SEO başarısı elde edersiniz.