Bilnex E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Bilnex E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

İş hayatında her geçen gün etkilerini daha çok gördüğümüz dijitalleşmenin sonucu olarak bir e-ticaret sitesi kurmak pek çok işletme için ek gelir getirmenin yanı sıra, müşterilerinin talepleri doğrultusunda bir zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle genç kuşağa baktığımızda her an “online” olabilme imkanı ve isteğine, uzun mesai saatleri ve trafikte geçirilen zamanın da eklenmesiyle, bir çok ihtiyaç fazla zaman harcanmadan, birkaç tıkla e-ticaret yoluyla karşılanıyor. Şöyle bir düşündüğünüz zaman uçak biletlerinizden tutun da öğle yemeği siparişinize, şu an bu yazımızı okuduğunuz mobil cihazınızdan giyim ihtiyaçlarınıza, aldığınız mesleki eğitimden çocuğunuz için getirttiğiniz oyuncağa kadar pek çok ürünü e-ticaret aracılığıyla aldığınızı ya da alma imkanınız olduğunu göreceksiniz. İşte, tüketim alışkanlıklarımız her geçen gün, mağaza mağaza gezmek yerine, internette yaptığımız kısa bir araştırma sonucu şartlarımıza göre en uygun bulduğumuz ürünü sipariş etme yönünde değiştiği için bilmelisiniz ki yüzü geleceğe dönük olan her işletme için elektronik ticaret yapmak bir zorunluluktur.

Biz de Bilnex E-Ticaret olarak, elektronik ticaretin bu denli önemli bir ihtiyaç olduğu bu günlerde sanal mağazanızı kurabilmeniz için size en hızlı, kolay ve pratik çözümü sunmak için yanınızdayız. Bu yazımızda da sizlere Bilnex E-Ticaret Sitesinin nasıl kurulacağı konusunda ipuçları vereceğiz. Amacınız ister B2B (bayi veya distribütör firmalarınıza yönelik) ister B2C (doğrudan son kullanıcıya yönelik) için bir e-ticaret sitesi kurmak olsun işe öncelikle nelere ihtiyacınız olduğunu belirleyerek başlamanız gerekmektedir. Bu noktada Bilnex E-Ticaret Paketlerini incelemek size oldukça yardımcı olacaktır. Bir sonraki aşama ise e-ticaret sitenizin tasarımına karar vermektedir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken konu hitap ettiğiniz hedef kitleye ve iş alanınıza uygun tasarımı bulmaktır. Mesela son kullanıcıya yönelik, tekstil sektöründeki bir sanal mağaza için renkli, cıvıl cıvıl bir tasarım uygunken, sağlık sektöründeki bayileriniz için daha sade ve rahatlatıcı bir tasarım daha uygun olabilir. Bilnex’in farklı sektörler için üretilmiş pek çok e-ticaret sitesi hazır teması içinden mutlaka sizin için uygun olanı da bulacaksınız. Bu aşamada Bilnex E-Ticaret size seçtiğiniz pakete uygun olarak gerekli tüm altyapıyı sağlayacaktır. Bundan sonraki adımınız ise ürünlerinizi hızlıca e-ticaret sitenize ekleyerek satış yapmaya başlamak olacaktır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken konu ise tüm Bilnex E-Ticaret Sitelerinin Bilnex Ticari Yazılım ile entegre çalıştığıdır. Dolayısıyla Bilnex Ticari Yazılıma eklemiş olduğunuz tüm ürünler otomatik olarak elektronik ticaret sitenize de eklenecek, aynı şekilde e-ticaret sitesinde yapacağınız her işlem (mesela bir ürünün satılması, stoğun düşmesi, fatura kesilmesi) Bilnex Ticari Yazılım tarafından algılanacaktır.

Son olarak belirtmek isteriz ki Bilnex E-Ticaret Sitesi kullanmak hiçbir zorluğu olmayan, herhangi bir eğitim gerektirmeyen, sistemin sizi otomatik olarak yönlendirdiği, kullanıcı dostu bir sistemdir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E - Bülten

Sürekli gelişen ürün özelliklerine ve teknolojimize ayak uydurun. E-postanızı girin ve bültenimize abone olun.